BALDINI

Feelliebe zapach - do pomieszczeń, 40 ml Bio/demeter, Baldini
FEELLIEBE Z YLANG YLANG I TONKĄ
Nowość! (Kompozycja zapachowa: ylang ylang, bób tonka, korzeń irysa). Pierwsze w Polsce organiczne zapachy do pomieszczeń w najwyższej jakości Demeter ze 100% z naturalnych olejków eterycznych i organicznego alkoholu. Zapach z flakonem z dekoracyjnego szkła i 5 bambusowymi patyczkami do dyfuzji. Im więcej patyczków jest zanurzonych w otwartej butelce, tym bardziej intensywny rozwija się zapach. Jedna butelka wystarcza na 2 – 3 tygodnie.


NATURALNY NIEFILTROWANY
TAOASIS naturalny zapach nie jest odsączany i dlatego zawiera wszystkie aromatyczne woski z olejków eterycznych, które wytrącają się wraz ze zmianami temperatury w formie smugi.

 

Składniki: Organiczne olejki eteryczne, Bio-alkohol. 77,6% składników - Demeter.

 

Feelliebe zapach - do pomieszczeń, 40 ml Bio/demeter, Baldini

FEELLIEBE Z YLANG YLANG I TONKĄ
Nowość!. (Kompozycja zapachowa: ylang ylang, bób tonka, korzeń irysa). Pierwsze w Polsce organiczne zapachy do pomieszczeń w najwyższej jakości Demeter ze 100% z naturalnych olejków eterycznych i organicznego alkoholu. Zapach z flakonem z dekoracyjnego szkła i 5 bambusowymi patyczkami do dyfuzji. Im więcej patyczków jest zanurzonych w otwartej butelce, tym bardziej intensywny rozwija się zapach. Jedna butelka wystarcza na 2 – 3 tygodnie.

 

Dostępność
Dostępny
PZN 10827841
Cena dostępna po zalogowaniu.